top of page

F A Q 

 • Co oferujemy?
  Transmisja na żywo z możliwością przesunięcia w czasie (cofanie się w czasie i oglądanie w dowolnym czasie lokalnym) Ponad 140 kanałów, w tym kanały dla dorosłych. Archiwum programów do 14 dni (2 tygodnie) Elektroniczny przewodnik po programach, harmonogram do 7 dni do przodu. Biblioteka wideo zawierająca ponad 50000 filmów i seriali. Multiroom - możesz oglądać jednocześnie na 3 urządzeniach i łączyć tyle, ile chcesz. Filmy i kanały w jakości nawet 4K. (4K jest dostępny przez nasz firmowy dekoder) Biblioteka audio z tysiącami utworów w bezstratnej jakości FLAC. Dekoder do wynajęcia za darmo (Subskrypcje na 12 i 24 miesiące) Obecnie dostępne na: Dekodery Linux: Firmowy dekoder Lbox 4K (sklep) Dekodery Androida (sklep) Telewizory z systemem Android (aplikacje) Komputer z systemem Windows (aplikacje) Smartfony i tablety z systemem Android. (aplikacje)
 • Czego potrzebujesz do oglądania Polix TV?
  1. Połączenie internetowe z nieograniczonym ruchem. Minimalna prędkość połączenia powinna wynosić od 5 Mb/s (megabitów na sekundę) dla 1 urządzenia (TV\komputer). Zalecana prędkość przeglądania w maksymalnej jakości to 15-25 Mb/s. Podczas oglądania na wielu urządzeniach jednocześnie rosną wymagania dotyczące prędkości. Należy pamiętać, że w zależności od rodzaju połączenia (wi-fi lub ethernet) wymagania mogą się różnić 2. Aby w pełni korzystać z naszej usługi, zdecydowanie zalecamy zakup lub wynajem dekodera od nas. Nasze dekodery gwarantują optymalne odbieranie sygnału, dostęp do wszystkich dostępnych funkcji oraz doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Możesz znaleźć je w naszym sklepie lub wybrać opcję wynajmu wraz z subskrypcją. Choć klienci mogą używać własnego dekodera, nie możemy zagwarantować jego funkcjonalności ani zgodności z naszą usługą. Nie zapewniamy żadnego wsparcia dla urządzeń innych firm ani nie zapewniamy żadnej pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów, jeśli zdecydujesz się użyć czegoś innego. Nasze oficjalne dekodery są specjalnie zaprojektowane do bezproblemowej integracji z naszą platformą, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał naszych usług. Dodatkowo, możesz oglądać nasze treści na komputerach z systemem Windows, Macach lub telefonach z systemem Android, instalując naszą oficjalną aplikację. Dzięki temu masz dostęp do naszego programowania w dowolnym czasie i miejscu na swoich ulubionych urządzeniach. Dekodery OS Android Dekodery OS Linux (Lbox 4K) Telewizory z OS Android (Sony, TCL, Hisense itp.) PC: Windows (Asus, Dell, HP, Acer, Lenovo itp.) PC: MacOS (Apple MacBook, Apple iMAC itp.) (coming soon) Smartfony z Android OS (Samsung, Google, Xiaomi, Oneplus itp.) 3. Subskrypcja. Aby w pełni korzystać z naszej usługi, potrzebujesz wykupić subskrypcję. Chcemy, abyś mógł doświadczyć najlepszych treści w naszym serwisie, dlatego oferujemy 3-dniowy darmowy okres próbny. Pozwala Ci to bez żadnych zobowiązań zapoznać się z naszymi materiałami i odkryć wszystko, co mamy do zaoferowania, zanim zdecydujesz się na kontynuowanie subskrypcji. Po podjęciu decyzji o subskrypcji, możesz wybrać spośród naszych różnorodnych planów, dostosowanych do Twoich preferencji i potrzeb związanych z oglądaniem, co gwarantuje satysfakcjonujące i przyjemne korzystanie z naszej usługi.
 • Gdzie mogę zobaczyć pełną listę kanałów?
  Pełna lista kanałów dostępna jest po rejestracji w serwisie, w kategorii Lista kanałów. Wymagamy obowiązkowej rejestracji ze względów bezpieczeństwa oraz w celu uniknięcia ataków botów.
 • Ile urządzeń możesz jednocześnie oglądać?
  Jednocześnie na 1 abonamencie (abonamencie) możesz oglądać na 3 urządzeniach. (TV\Przeglądarka\Telefon\PC liczy się jako urządzenie) Oglądanie na 3 urządzeniach jest możliwe tylko w ramach jednego połączenia internetowego (adres ip) Podczas łączenia abonamentu na innym połączeniu internetowym pojawi się komunikat o wpisaniu z innego adresu i przeglądanie zostanie wstrzymane.
 • Mam wiele adresów, ile subskrypcji potrzebuję?
  Aby przeglądać pod wieloma adresami w tym samym czasie, potrzebujesz osobnej subskrypcji dla każdego adresu. Jeśli jednak zmienisz miejsca oglądania, możesz skorzystać z 1 subskrypcji. Na przykład: Mieszkasz i korzystasz z usługi w Nowym Jorku, ale zdecydowałeś się udać na swój drugi adres, na przykład na Florydę - Możesz oglądać na Florydzie, zabierając ze sobą kompatybilne urządzenie i łącząc się tam (połączenie w Nowym Jorku nie być dostępny w tej chwili)
 • Jak uzyskać dostęp do zablokowanych kanałów?
  Domyślny kod dostępu dla zablokowanych kanałów to: 1111 (4 razy 1) W przypadku komputera hasło jest ustawiane przez Ciebie podczas instalacji.
 • Gdzie mogę przeczytać opinie o Twojej usłudze?
  Opinie o naszym serwisie i sklepie znajdziesz na dole naszej Strony Głównej
 • Promocje, ogłoszenia i inne informacje
  Zawsze możesz sprawdzić ogłoszenia Administracji tutaj: https://www.polix.tv/announcements
 • Kanał zniknął. Czemu?
  Zastrzegamy sobie prawo do całkowitej zmiany listy udostępnianych kanałów telewizyjnych (bez nadużywania). Lista kanałów telewizyjnych może ulec zmianie, ponieważ możemy dodawać nowe, a także usuwać kanały, które nie są popularne. Dodane kanały pojawiają się automatycznie. Aktualna lista kanałów jest zawsze dostępna na naszej stronie: Lista kanałów
 • Czy mogę dodać nowy kanał lub film?
  Oczywiście przyjmujemy prośby o dodanie nowych kanałów, a także filmów do wideoteki. Możesz złożyć wniosek tutaj: https://www.polix.tv/account/vod-request Kanały są dodawane na podstawie liczby żądań. Żądania są sortowane według popularności, a także funkcji technicznych i innych.
 • Jak trudne jest podłączenie DEKODERA?
  Podłączenie DEKODERA jest bardzo proste i wymaga tylko kilku prostych kroków. Po pierwsze, podłącz DEKODER do telewizora za pomocą kabla HDMI i wybierz odpowiednie ustawienie portu HDMI na telewizorze. Następnie podłącz DEKODER do internetu za pomocą Wi-Fi lub kabla Ethernet. To wszystko! Teraz możesz zacząć oglądać swoje ulubione treści. Jeśli napotkasz trudności podczas procesu instalacji, możesz również zamówić technika, który przyjedzie do Twojego domu i podłączy urządzenie za Ciebie, zapewniając płynne i bezproblemowe korzystanie z usługi. W razie potrzeby, możesz także skontaktować się z naszym działem technicznym za pośrednictwem czatu na żywo lub telefonicznie, a nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.
 • Ogłoszenia od administracji
  https://www.polix.tv/announcements Tutaj zawsze możesz sprawdzić nasze najnowsze ogłoszenia.
 • Złożyłem zamówienie na stronie, kiedy otrzymam dostęp lub urządzenie?”
  Aktywacja subskrypcji następuje w ciągu godziny, a potwierdzenie zostanie wysłane na Twój e-mail. Dostawa sprzętu na terenie USA 1-5 dni (w zależności od wybranej firmy transportowej) i Twojej lokalizacji. Urządzenia są wysyłane tylko w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 15:00 Zamówienia złożone po godzinie 15:00 w piątek zostaną wysłane dopiero w następny poniedziałek. Uwaga! Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za terminy dostaw ani opóźnienia w transporcie. Warunki są dostarczane przez firmy transportowe i w żaden sposób nie zależą od nas.
 • Jakie są metody płatności?
  Karta bankowa: kredytowa/debetowa. Płatność za pośrednictwem konta bankowego. PayPal. Płatność gotówką przy instalacji.
 • Gdzie mogę się zapisać?
  Zamówienie można złożyć za pośrednictwem strony internetowej Sklepu. Telefonicznie kontaktując się z działem sprzedaży: +1 (917) 426-0526
 • Kiedy rozpoczyna się subskrypcja?
  Subskrypcja jest aktywowana dopiero od momentu pierwszego połączenia.
 • Jak odnowić subskrypcję?
  Możesz odnowić swoją subskrypcję za pośrednictwem strony internetowej, składając ponownie zamówienie Lub za pośrednictwem operatora na żywo dzwoniąc pod numer telefonu: +1 (917) 426-0526 Możesz również ustawić płatność automatyczną, aby kwota subskrypcji była naliczana automatycznie co miesiąc/trzy miesiące/sześć miesięcy/rok. W przypadku subskrypcji 2-letniej subskrypcja NIE odnawia się automatycznie na koniec okresu. Otrzymasz tygodniowe wypowiedzenie.
- Polish TV - Polska Telewizja - Telewizja Polska
bottom of page